Lenovo
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 1370.00 mm |
| Gross height (mm) | 850.00 mm |
| Gross weight | 22.70 kg |
| Gross width (mm) | 185.00 mm |
| Net weight | 17.90 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 8 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 4000.00 g |
| Plastic (No PET) | 800.00 g |
| Producer | Lenovo |
| Tare weight (kg) | 4.80 kg |
| Volume (m3) | 0.22 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: lenovo, 64a9gat1ek, monitorid












